Започна новата сезона на Општинската фудбалска лига

Петар Печков

 Во првото коло постигнати се следните резултати:  

Младост - Илинден 3:1

Интернационал - Горски 1:2

Согле - Башкими 0:3 ( службено)

Мартолци - Тим Локомотива 4:1 

слободна  беше екипата на  ФК Форца нова

loading...

Поврзани »

loading...

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ВАР технологијата воведена на ова СП во фудбал, придонесе тоа да биде поправедно?

  • да
  • не
  • не го следев СП
Резултати