Зет и дедо се степале за дете

Петар Печков

Во петокот напладне во Центарот за социјални грижи во Велес, дошло до тепачка. Учествувале дедо и зет, причина било детето, за кое дошле во Центарот на видување. 

На 25.01.2019 година во 12.05 часот во ходник во Центарот за социјални работи Велес е нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка меѓу Ј.Т.(55) и неговиот зет М.Ќ.(36) - информираа од МВР.

По целосно документирање на случајот, од полицијата најавуваат дека ќе биде поднесен соодветен поднесок.

loading...

Поврзани »

loading...

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали имате доволно време да му посветите на Вашето дете/деца?

  • да, за нив секогаш имам време
  • имам многу обврски, тешко се наоѓа
Резултати