Просториите на Итната помош пред и по реновирањето (фото)

Петар Печков

Бројот 194 повеќето го знаат, некои го користат заради потребата од лекарска услуга.

ТрМр направи фотографии пред реновирањето, во какви услови работеа екипите на итната помош и во какви услови работат денес. 

Реновирањето на внатрешноста на ЈЗУ Здравствен дом Велес чинеше седум милиони денари, со средства од сопствен буџет.

loading...

Поврзани »

loading...

>

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

 • на Охридско
 • на Дојранско
 • на Преспанско
 • на Јадран
 • на Црно море
 • на Егејот
 • на езеро Младост
 • на планина
 • дома пред тв и со ер кондишн
 • во Албанија
 • во Турција
 • преку викенд одам до Грција
 • на некој од базените во градов
Резултати