СРЕЌНА НОВА 2019-та (видео)

Петар Печков

 

Почетокот на новата година нè поттикнува со отворено срце и најубави зборови да им посакаме на најблиските да имаат радосна и просперитетна година.

 

Животот го прават луѓето кои ги запознаваме и кои не опкружуваат, енергијата која ја даваме и примаме.

Имајте година исполнета со добро здравје, среќа, успех, прекрасни луѓе околу вас и позитивна енергија.

 

Нека 2019 година Ви биде најдобрата година до сега

 

Ваш  ТрмР

 


 

loading...

Поврзани »

loading...

Ронтис вработува оператори во производство

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи:

30 (триесет) Оператори во производствоАКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

2018-та е зад нас. Како ќе ја помните?

  • како и секоја друга
  • имаше и убави и лоши моменти
  • ми донесе многу радости и убави мигови
  • што поскоро да ја заборавам
  • постар сум за една година
Резултати