Светот низ фотографија 04 -10.09

Петар Печков

Што беа фотографиите кои изминатите седум денови , ја прокупираа светската јавност, но и македонската.

Кои моменти ги уловија фотографите.

Светот во седмицата што заминува  

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 16 - 23.10
Светот низ слики 24 -29.10
Светот низ слики 30.10 -05.11
loading...
Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017

Дежурство на аптеките (НОЕМВРИ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com