Светот низ фотографија 12 -18.06

Петар Печков

Што се  беше  актуелно  низ медиумите по светот, седмицата која  измина.

 Моменти уловени од  фотообјективите.

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 24 -30.07
loading...
Дежурство на аптеките (АВГУСТ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каква е културната понуда и забавата летово во Велес?

  • одлична, има се
  • никаква, нула
  • има по нешто, за сечиј вкус
  • од што има, одам во други градови
Резултати