Светот низ слики 02 - 08.07.2018

Петар Печков

Настани кои беа интерсни за јавноста, во неделата што измина.

Што се уловија фоторепортерите низ нивните објективи. 

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати