Светот низ слики 05 -18.11.2018

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатате две седмици 

 

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници. 

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати