Светот низ слики 07 -12.05

Петар Печков

Настани кои ги одбележаа изминатите седум дена.

Моментот уловен во миг од фото објективот.

Што светот гледаше а беше на ансловните страници.

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати