Светот низ слики 09 -15.07.2018

Петар Печков

Настани кои беа интересни за порталите, весниците, читателите, изминатите денови.

Мометни уловени од фоторепортерите преку фотообјективите. 

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали честите акциски контроли на сообраќајната полиција, изминатите два месеци, воведоа ред во однесувањето на возачите и пешаците?

  • да
  • не
Резултати