Светот низ слики 12 -17.06.2018

Петар Печков

Настани кои ја одбележаа седмицата зад нас. 

Што ќе остане запаметено од  фотографиите кои светот ги виде. 

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати