Светот низ слики 13- 20.04.2018

Петар Печков

Настани кои го задражаа вниманието на јавноста изминатата седмциа.

Што се беше интересно за посетителите и читателите, неделата зад нас. 

 Момент овековечен од фото апаратот 

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 8-14.10.2018
loading...

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ВАР технологијата воведена на ова СП во фудбал, придонесе тоа да биде поправедно?

  • да
  • не
  • не го следев СП
Резултати