Светот низ слики 15 - 21.01

Петар Печков

Што се беше овековечено изминатата седмица.

Настани кои беа интересни и привлекоа внимание.

Светот преку фотообјективот 

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати