Светот низ слики 18 - 23.06.2018

Петар Печков

Светот го следи СП во фудбал во Русија, но има и други моменти кои се интерсни за јавноста.

Што го првилече вниманеието на читателите на порталите, весниците .

 Моменти уловени од фоторепортерите 

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати