Светот низ слики 19 - 25.02.2018

Петар Печков

Што се светот виде низ призмата на фото апаратот, изминатите седум дена.

Настани кои ја одбележаа неделата што измина

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 01-07.2019
loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Какви специјалистички здравствени услуги користите?

  • од јавното здравство
  • од приватното здравство
  • комбинирам
Резултати