Светот низ слики 20-26.01.2020

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена

Што светот виде, периодот зад нас

Фотографии од насловните страници

Поврзани »

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали граѓаните ги почитуваат препораките за заштита од корона вирусот, да останат дома, да има растојание кога се чека во редица пред банка, маркет?

  • да
  • не
Резултати