Светот низ слики 21-27.05

Петар Печков

Што светот виде изминатите седум дена.

 Што забележаа фотографите преку нивните апарати.

 Настани кои ги полнеа интернет страниците и весниците

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали честите акциски контроли на сообраќајната полиција, изминатите два месеци, воведоа ред во однесувањето на возачите и пешаците?

  • да
  • не
Резултати