Светот низ слики 23- 29.04 2018

Петар Печков

Настани кои го одбележаа живењето изминатата седмица.

Мигови фатени од фото објективот.

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати