Светот низ слики 23 -29.07.2018

Петар Печков

Настани кои беа привлечни и атрактивни за посетителите на интернет порталите, за читателите на  весниците

Моменти кои беа овековечени од фото репортерите 

loading...

Поврзани »

loading...

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали имате доволно време да му посветите на Вашето дете/деца?

  • да, за нив секогаш имам време
  • имам многу обврски, тешко се наоѓа
Резултати