Светот низ слики 26.02 -04.03

Петар Печков

Што светот гледаше како настани забележани од фото објективот.

 Моменти кои ќе останат во документацијата.

 

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 01-07.2019
loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Какви специјалистички здравствени услуги користите?

  • од јавното здравство
  • од приватното здравство
  • комбинирам
Резултати