Светот низ слики 27.11 - 03.12

Петар Печков

Настани кои   ја одбележаа  перку фотографија е неделата која измина.

Што се беше актуелно по светот, што се најде пред фото објективите.

 

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 22 -28.01
Време е на маскембал
Светот низ слики 15 - 21.01
loading...

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Колку се задоволни од настапот на македонската ракометна репрезентација на ЕП во Хрватска:

  • се надминаа
  • одлични беа
  • топло ладно
  • можеа и подобро
  • ме разочараа
Резултати