Светот низ слики 30.04 -06.05

Петар Печков

Светот низ фото објективот, или настани кои ја одлебежаа седмицата зад аас.

Што се беше фатено во мигот од репортерите

loading...

Поврзани »

loading...


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати