Светот низ слики 30.10 -05.11

Петар Печков

Што се беше актуелно во светот на фотографијата изминатаата седмица.

Што беше интересно во светот и кај нас.

loading...

Поврзани »

Светот низ слики 16 - 23.10
Светот низ слики 24 -29.10
loading...
Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017

Дежурство на аптеките (НОЕМВРИ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com