Спуст возење по велешките улици (видео)

Петар Печков

Четврток навечер, кога нема возила улицата може да се  искористи и како снежна патека. Храброста за ова ја имаше Иво Иванов.. 

 

loading...

Поврзани »

Трамп доаѓа во Велес
loading...


Дежурство на аптеките (АПРИЛ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали граѓаните кои добија ослободување од плаќање на сметки за вода, камати и дел од кредити, од јавно осветлување треба да имаат задолжителна општо корисна работа во градот?

  • да, треба да ги одработат бонусите
  • не, уште тоа им фали
Резултати