ТрМр Ви посакува Среќна Нова 2018-та година

Петар Печков

Времето е како река, истата вода никогаш не поминува двапати под Вашите нозе. Исто како реката, моментите никогаш не се враќаат,

Ценете  го секој момент кој Ви го подарува животот и имајте СРЕЌНА  Нова година!

Затоа Ако здравјето е најважно, среќата најпотребна а љубовта неопходна, искрено посакувам тоа да биде дел од Вашиот живот во Новата 2018 година!

                                                                  Вашиот ТрМр

loading...

Поврзани »

loading...

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017

Дежурство на аптеките (ЈАНУАРИ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каде за Новата 2018-та година?

  • во друштво во домашна атмосфера
  • дома пред телевизорот
  • во ресторан, дискотека или кафуле
  • во некој зимски центар
Резултати