Нови поштенски марки

Петар Печков

Кокино, калап за леење на обредна секира и амулет од бронза;

\"\"
Кокино, изгревање на сонцето над маркерот кој го означува денот на летната долгоденица;

\"\"
Детал од фреска и цртеж на манастирскиот комплекс на Св.Никита, с.Бањани;

\"\"
Детал од фреска и цртеж на манастирскиот комплекс на Сливничкиот манастир
loading...

Поврзани »

loading...

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали имате доволно време да му посветите на Вашето дете/деца?

  • да, за нив секогаш имам време
  • имам многу обврски, тешко се наоѓа
Резултати