Крстосницата пред Панини доби ново сообраќајно решение

ЈКП Дервен набави две смукалки за лисја

Железен мост доби нови прагови

Науката открива зошто на Месечината гледаме лице

Тројца од четворица Македонци, користат интернет

Зградата на велешки театар прима посетители без технички прием, констатирале од Државниот завод за ревизија

Денес, четврток на пладне стигна летото

Борбата меѓу вистината и лагата е вечна, пропагандата и лажни вести поттикнуваат насилство

Храмот Каилаc во Индија, изработен од една карпа

Недела ноќта, часовниците одат еден час напред

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ВАР технологијата воведена на ова СП во фудбал, придонесе тоа да биде поправедно?

  • да
  • не
  • не го следев СП
Резултати