Мигранти пријавиле двајца велешани за цената на превозот

Двајца жители на две велешки села осомничени дека во Струга летово ограбиле прилепчанец со 8,8 милиони денари

Изменет режим на сообраќај во центарот на градот заради Питијадата

Кумановецот кој изврши разбојништво над кумановски судија доби 12,5 години затвор

ВМРО-ДПМНЕ- првите 12 месеци од владеењето на Коцевски се загубена година за велешани

Велешанец се лизнал додека го полевал дворот, паднал од 10 метри височина и починал

Притвор за двајца полицајци од Демир Капија кои побарале и добиле 50 евра поткуп

Гевгеличанец доби 18 години затвор за педофилија

Здравковски, неуспешниот референдум е неуспешна анкета за која се потроши огромна сума на пари

Албански државјанин доби 7 години затвор за 130 кг марихуана

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ВАР технологијата воведена на ова СП во фудбал, придонесе тоа да биде поправедно?

  • да
  • не
  • не го следев СП
Резултати