ФК Борец тргна со подготовките за пролетниот дел од Првата лига, со нов тренер

Пораз ракометарите на ГКР Борец дома од неготински РК Вардар

Реми дома, во дербито за футсал екипа на КМФ Кеги моби

Победа за кошаркарите на КК Борец баскет

Лидерот ФК Шкупи победи во Велес, нaд ФК Борец

Победа и за фудбалерите и за фудбалерките на Борец

КМФ Кеги моби реди уверливи победи во Втората футсал лига

ФК Борец ниту со играч повеќе, дома не може да победи

ЖФК Борец со победа против ЖФК Речица се враќа од Куманово

КМФ Кеги моби супериорен во дербито во Битола

РОНТИС ВРАБОТУВА ОПЕРАТОРИ ВО ПРОИЗВОДСТВО

Швајцарска мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала заради зголемување на својот постоечки капацитет во Велес, има потреба да вработи: Оператори во производство Детали

РОНТИС ВРАБОТУВА ТЕХНИЧАР-АВТОМАТИЧАР

Швајцарска мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала заради зголемување на својот постоечки капацитет во Велес, има потреба да вработи: Техничар - автоматичар Детали

РОНТИС ВРАБОТУВА ТЕХНИЧАР -ХАУСМАЈСТОР

Швајцарска мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала заради зголемување на својот постоечки капацитет во Велес, има потреба да вработи: Техничар (хаусмајстор) за одржување на надворешна инфраструктура и градина Детали

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали со повисоките цени на кесињата за пазарење во маркетите, може да се зачува животната средина?

  • да
  • не
Резултати