Победа за футсал екипата на Велес, одбојкарите и фудбалерите

ФФМ со казни заради нерегуларности на женски фудбалски натпревар одигран во Велес

Футсал екипата на второлигашот Гемиџии се пласира во полуфиналето на Купот

Футсал екипата на Велес повторно лидер, со шанси за титула

Порази за ракометарите и одбојкарите

Фудбалерите на Борец со победа стартуваа во пролетниот дел од Втората лига Исток

Победа за футсал екипата, пораз за одбојкарите

Порaз за футсал екипата на Велес во дербито со Шкупи

Победа за футсал екипата на КМФ Велес

КМФ Велес со победа и реми во продолжението на Првата лига

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

2017-та е зад нас. Како ќе ја помните?

  • ми донесе многу убави моменти
  • што поскоро да ја заборавам
  • како и секоја друга
  • имаше и убави и лоши мигови
  • постар сум за една година
Резултати