Светот низ слики 12-18.08.2019

Светот низ слики 28.07 - 11.08. 2019

Светот низ слики 22-27.07.2019

Светот низ слики 15-21.07.2019

Повторно пред велешани сликите од изложбата ,,Стар Велес,, (фото)

Светот низ слики 08-14.07.2019

Светот низ слики 01-07.07.2019

Светот низ слики 24 -30.06.2019

Светот низ слики 17-23.06.2019

Светот низ слики 10-16.06.2019

Ронтис вработува 20 оператори

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

 • на Охридско
 • на Дојранско
 • на Преспанско
 • на Јадран
 • на Црно море
 • на Егејот
 • на езеро Младост
 • на планина
 • дома пред тв и со ер кондишн
 • во Албанија
 • во Турција
 • преку викенд одам до Грција
 • на некој од базените во градов
Резултати