Светот низ слики 22-28.10. 2018

Светот низ слики 15-21.10.2018

Фото репортажа од јубилејот на Жито маркети

Светот низ слики 8-14.10.2018

Светот низ слики 01-07.10.2018

Светот низ слики 24-30.09.2018

Светот низ слики 17 -23.09.2018

Светот низ слики 10 -16.09.2018

Светот низ слики 03-09.09.2018

Светот низ слики 26.08 -02.09

Акција за собирање на електронски и електричен отпад

По четврти пат Општина Велес, ЈКП Дервен и „Нула отпад“ - Скопје организираат Акција за собирање отпад од електрична и електронска опрема За таа цел, компанијата „Нула отпад“ од Скопје отпечати информативен леток кој е дистрибуиран од страна на ЈКП Дервен, со сметките за комунални услуги. Детали

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com