Децата од градинките со родителите го одбележаа Светскиот ден на семејството (фото)

Децата од градинките, во светот на бајките, на Први април (фото)

Благцата на баба по 26-ти пат

Опозицијата предложи, градоначалникот Колев прифати, Питијада во Велес да има повторно

Градскиот парк со нова содржина, со езерце (фото)

Децата од градинките, ни го разубавеа денот со нивниот свет на маските

Градски базен „Летно задоволство„ се подготвува за летната сезона

Сребрен јубилеј на Благцето на баба и со жени учеснички од 25 градови (фото)

Моника Андова е вешта жена на Велес за 2020 (фото)

Силвана Мудроња победник на Етно вешта жена 2019 (фото)

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали честите сообраќајни полициски контроли резултираа со почитување на сообраќајните правила и прописи?

  • да
  • не
  • зависи до возачите и пешаците
Резултати