Планинарски марш за болните од ретката белодробна хипертензија

Во четирите акции на крводарување во средните училишта собрани 169 крвни единици

Докторите тврдат нема случај на аутизам поради вакцина

Депонијата на Фабриката ХИВ била радиоактивна, но сега не се знае каква е состојбата оти нема мерења

Нуспојавите по вакцинирањето се мали и безначајни, по користа на вакцината

Велес и натаму лидер во Македонија по вакцинирање

Комјутерскиот томограф во велешка Болница не работи осум месеци

Воведена бесплатна телефонска линија за пријавување неправилности во санитарно- хигиенска и епидемиолошка заштита

Фудбалерите на Пелистер јаделе сезонска свежа салата полна со бактерии од фекалии

Кујната во хотелот каде ручале фудбалерите на ФК Пелистер е затворена

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ФК Борец 1919 ќе го мине баражот и ќе влезе во Прва лига?

  • да
  • не
Резултати