За тешка кражба во црквата Св. Спас 4 години и 10 месеци затвор

СДСМ - полицијата не дозволи вадење на луѓето на избори, еден по еден , за уши

Саздов - сомнеж на извршена голема кражба на гласови во Велес

Излезност за локалните избори до 17 часот

Сообраќајка кај Каратманово настрада жител на Мамутчево

Во Општина Велес има запишано 46.672 гласачи

Уапсени петмина велешани го голема акција на МВР, заработија и притвор

Груевски-победуваме за нова ера во Велес и Македонија (фото)

Пронајден е давеник во Вардар

Пет години затвор за разбојништво на златарницата Принцес

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017

Дежурство на аптеките (ОКТОМВРИ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каков превоз најчесто користите?

  • автобус
  • автомобил
  • воз
  • комбинирам
  • такси
Резултати