Дали ги поддржувате најавените промени на Законот за пушење?

72%
168 гласови
не
20%
48 гласови
да
6%
15 гласови
не сум запознаен/а

Назад


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

  • да
  • не
Резултати