Каде за пречекот на Новата 2019-та година?

42%
53 гласови
дома пред телевизорот
31%
40 гласови
во друштво во домашна атмосфера
11%
14 гласови
во странство
8%
11 гласови
во ресторан, дискотека или кафуле
6%
8 гласови
во некој зимски центар

Назад

Два нови инстант лоза на Државна лотарија „Макси златна рипка“, за макси желби!

Среќа, љубов и пари со инстант лозот „Аморова стрела“

Детали

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ќе гласате на локалните избори, закажани за 17-ти октомври?

  • да
  • не
  • уште не сум одлучил/а
Резултати