Дали попустите за „Црниот петок“ ги оправдаа очекувањата?

71%
61 гласови
не
18%
16 гласови
како каде
9%
8 гласови
да

Назад

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

  • да во Македонија
  • да во странство
  • не
Резултати