Каде за пречекот на Новата 2020-та година?

42%
64 гласови
дома пред телевизорот
23%
35 гласови
во друштво во домашна атмосфера
11%
17 гласови
во странство
9%
15 гласови
во Скопје на плоштад
7%
11 гласови
во ресторан, дискотека или кафуле
6%
10 гласови
на планина, во некој зимски центар

Назад

РОНТИС вработува техничар за одржување

Швајцарска мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала заради зголемување на својот постоечки капацитет во Велес има потреба да вработи:
Техничар во оддел за одржување Детали

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Велес е еден од малкуте градови во Македонија, кои немаат пешачка зона во центарот на градот. Дали сте за улица 8-ми септември од Сармаале до споменикот на Илинденците да биде затворена за сообраќај а тој дел пешачка зона?

  • да
  • не
Резултати