Како ќе ја помните годината зад нас, 2019-та?

23%
53 гласови
што поскоро да ја заборавам
20%
47 гласови
имаше и убави и лоши работи
19%
45 гласови
како и секоја друга
19%
44 гласови
постар/а сум за една година
16%
38 гласови
ги помнам само убавите моменти

Назад

СООПШТЕНИЕ ОД ЈКП ДЕРВЕН, ЗА НАЧИНОТ НА РАБОТА НА ГРАДСКИ ПАЗАР

Се известуваат граѓаните дека поради ситуацијата со Корона вирусот, преземени се следните мерки за заштита на населението: Детали

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали граѓаните ги почитуваат препораките за заштита од корона вирусот, да останат дома, да има растојание кога се чека во редица пред банка, маркет?

  • да
  • не
Резултати