Дали стравувате од корона вирусот?

57%
157 гласови
да
30%
83 гласови
не
11%
32 гласови
секое чудо за три дена

Назад

ПЕТОК 14-ТИ АВГУСТ ТРЕТО АВИОНСКО ПРСКАЊЕ ПРОТИВ КОМАРЦИ ВО ВЕЛЕС

Општина Велес ја информира јавноста дека, третото авионско третирање против комарци ќе го изврши на ден 14-ти август 2020 год, (петок) Детали

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

  • да
  • не
Резултати