Како го минувате времето дома во полицискиот час?

25%
71 гласови
гледам тв
25%
69 гласови
гледам серии на интернет
15%
43 гласови
читам книга
12%
35 гласови
играм игри, карти
10%
29 гласови
слушам музика
10%
29 гласови
разговарам на телефон

Назад

Два нови инстант лоза на Државна лотарија „Макси златна рипка“, за макси желби!

Среќа, љубов и пари со инстант лозот „Аморова стрела“

Детали

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ќе гласате на локалните избори, закажани за 17-ти октомври?

  • да
  • не
  • уште не сум одлучил/а
Резултати