Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

54%
213 гласови
не
29%
116 гласови
да во Македонија
15%
62 гласови
да во странство

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

  • да
  • не
Резултати