Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

57%
120 гласови
повторно воведување полициски час
23%
49 гласови
затворање на одредени градови, општини со голем број заразени лица
19%
40 гласови
зголемување на казните за не носење маска

Назад

Два нови инстант лоза на Државна лотарија „Макси златна рипка“, за макси желби!

Среќа, љубов и пари со инстант лозот „Аморова стрела“

Детали

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ќе гласате на локалните избори, закажани за 17-ти октомври?

  • да
  • не
  • уште не сум одлучил/а
Резултати