Дали би се согласиле да примите вакцина за заштита од ковид-19?

41%
140 гласови
не
38%
128 гласови
да
19%
66 гласови
уште не сум одлучил

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

  • да
  • не
Резултати