Каков е Вашиот став, по предлогот за легализација на дивоградбите во викенд населбата на Долна Бабуна?

88%
64 гласови
не, никако
11%
8 гласови
да, треба да се легализраат

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ќе гласате на локалните избори, закажани за 17-ти октомври?

  • да
  • не
  • уште не сум одлучил/а
Резултати