Каков пласман ќе има фудбалската репрезентација на Македонија на ЕП во фудбал?

43%
30 гласови
ќе игра само во групна фаза
28%
20 гласови
ќе се пласира во вториот круг
13%
9 гласови
ќе биде Европски првак
8%
6 гласови
ме направија среќен и со пласманот на завршницата
2%
2 гласови
ќе игра во четврфинале
2%
2 гласови
ќе настапи во полуфинале

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Македонија треба да продолжи да учествува на Евросонг?

  • да
  • не
  • не ја следам манифестацијата
Резултати