Кој ќе биде новиот Европски фудбалски првак?

48%
49 гласови
Италија
18%
19 гласови
Англија
11%
12 гласови
некоја друга репрезентација
8%
9 гласови
Белгија
7%
8 гласови
Франција
1%
2 гласови
Португалија
0%
1 глас
Холандија
0%
1 глас
Хрватска

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Македонија треба да продолжи да учествува на Евросонг?

  • да
  • не
  • не ја следам манифестацијата
Резултати