Дали се вакциниравте за заштита од ковид-19?

68%
24 гласови
да со двете дози
20%
7 гласови
нема да се вакцинирам
8%
3 гласови
да со пpва доза
2%
1 глас
планирам

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ќе гласате на локалните избори, закажани за 17-ти октомври?

  • да
  • не
  • уште не сум одлучил/а
Резултати