Каде го минувате слободното врмето летово за рекреација и одмор?

47%
65 гласови
на езеро Младост
17%
24 гласови
на Бабуна
16%
22 гласови
на Тополка
14%
20 гласови
на базените од хотелите во градот
4%
6 гласови
на Градски базен

Назад

Квалитет на воздухот во Велес

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали Македонија треба да продолжи да учествува на Евросонг?

  • да
  • не
  • не ја следам манифестацијата
Резултати